top of page

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası Nedir?

KAPSAM

Gizlilik politikası şirketimize bağlı sitelerimiz, sosyal medya hesaplarımız, çağrı merkezimiz kullanıcıların misafir bilgileri, iletişim formları verilerinin sistemimizde işlenerek veri bankamızda kayıt edilmesidir. Bu bilgiler üçüncü kişi ya da kişiler veya kurumlarla paylaşılmaz. Sizlerin diğer sitelere vermiş olduğunuz bilgiler bizim sistemimizle bağlantılı değildir ve aynı bilgiler olarak kayıt edilmez. Bize vermiş olduğunuz verilerin gizliliği tamamen kendi şirketimiz bünyesinde koruma altındadır. Bu gizlilik politikasını hizmet verdiğimiz yerlerdeki kanunlar çerçevesinde uygulamaktayız.

BİLGİ TÜRLERİ ve BİLGİLERİ NASIL TOPLARIZ?

Sitelerimizi ziyaret ettiğiniz ve üye olduğunuzda kullanıcı isim ve soy isim bilgileri, yaşadığınız ülke, doğum tarihiniz, e-posta adresiniz, cinsiyetiniz gibi bilgiler sistemimizde toplanmaktadır. Sistemimize giriş yaptığınız teknoloji mobil ürünleri, misafir anketleri, e-posta yolu ile paylaşılan bilgiler, ödeme yöntemlerinde kullanmış olduğunuz ödeme yöntemleri, bizden bir hizmet satın aldığınızda kullandığınız veri bilgileri bilgi türleri arasındadır. Sistemimize üye olduğunuzda bu veri bilgilerini bizimle paylaşmış olduğunuzu kabul ve taahhüt etmiş sayılırsınız. Bu bilgiler şirketlerimiz tarafından kullanılabilir sayılır ve yetkilendirilir üçüncü şirketlere aktarılamaz. Profil hesaplarımız herhangi bir teknolojik saldırıya uğradığında bunun sorumluluğu şirketlerimize ait kabul edilmemektedir. Daha detaylı bilgi şirketimiz hakkındaki bilgiler kısmında açıklayıcı olarak belirtilmiştir. 

 

BİLGİ PAYLAŞIMINA İZİN VERİLMESİ DURUMUNDA

 

Sizlerin bilgilerini üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşmamıza izin verildiği durumlarda, bize üye kurum ve kuruluşlardan örneğin; oteller, restoranlar ve üye mekanlardan hizmet aldığınızda veya rezervasyon yaptığınızda sizin izinleriniz doğrultusunda paylaşımımız gerçekleşmektedir. Bunların dışında veri paylaşımı şirketimiz kuralları ve kanunlar gereğince yasaktır. Size bununla ilgili denetim ve tercih yapma yetkisi de veren sistemimizde, bilgilerinizin güncellenmesi, veri paylaşım izinleri, promosyon ürünlerin ve kampanyalardan yaralanma talepleri, indirim hakları, kayıtlı hesapları silme veya düzeltme, abonelik işlemleri, bizden haber alabilme, iş ortaklarımızdan hizmet alabilme, sitelerimiz ve uygulamamızdaki kişisel bilgilerinizin herkese açık forumdan kaldırılmasını talep etme gibi haklarınızın olduğu bilinmelidir.

DÜĞÜN TV PLUS HAKKINDA  

Düğün Tv Plus dünyada ilk kez Türkiye'de uygulanmaya başlamış dijital bir düğün platformudur.

Evlilik planlaması yapan ve sektörle ilgili içerikleri takip eden herkesin kolaylıkla kullanabileceği kategorilerimizde sunulan tüm sektörlere ulaşım imkanları sunan en kapsamlı sosyal medya alt yapısı olan mobil teknoloji şirketiyiz. Müşterilerimize teknoloji ile ihtiyaçları dahilinde hizmetlerin en iyisini sunmak birinci önceliğimiz ve misyonumuzdur.

Üyelerimiz, mobil teknoloji sitemiz duguntvplus.com üzerinden ihtiyaçları dahilinde oteller, mekanlar, restoranlar, düğün firmaları ve seyahat sektöründeki tüm kategorilerde yer alan firma tanıtımlarına ulaşabilir. Bulundukları bölge ile ilgili geniş bir bilgiye ulaşabilir ve seçim yapabilirler.  

Bireysel üyeliklerde evrak ve imza zorunluluğu yoktur. Gizlilik politikası gereği şirketimiz sizden topladığı veri bilgilerini üçüncü kişilerle veya kurumlarla yasa gereği paylaşmaz paylaşıma izin vermez.

Kurumsal üyeliklerde markalar duguntvplus.com sitesinden tanıtım yapabilmek için üyelik sözleşmesi imzalamak ve ticari zorunlu olan evrak ve dökümanları vermek zorundadırlar. Üyelik sözleşmeleri talep üzerine tarafınıza mail atılmakta, kaşe basılıp ıslak imza atıldıktan sonra  yeniden tarafımıza mail yada posta yolu ile gönderilmektedir. 

Üyelikler sadece 1 yıl (bir) süreli reklamları kapsar. 1 yıl sonra üye devam etmek isterse sözleşme otomatik olarak uzatılır. Bu süreç dahilinde Düğün Tv Plus  sitesinden kurum hizmetlerini tanıtabilme hakkına sahip olurlar. Sözleşmede belirtilen haklar dışında yasa dışı reklamlar kabul edilmemektedir. 

Sistemimize kurumsal üyelik yapan üyelerimiz, gerekli olan firma bilgilerini tam ve eksiksiz olarak müşteri hizmetlerimize iletmelidir. Eksik ya da yanlış bilgilerden firmamız sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda müşteri hakları ve tüketici kanunları tabidir.

Reklamcılık alanında faaliyet göstermekte olan şirketimiz KOMBİN MEDYA RADYO VE TELEVİZYON YAPIMCILIK TEKSTİL VE SAN TİC LTD. ŞTİ. firma bilgilerinizi, reklam pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinizi gerçekleştirebilmek amacıyla işlemekte olduğumuzu tarafınıza bildirir.

Sözleşme imzalandıktan sonra firma bilgilerinizin kişisel bilgilerin korunması kapsamında yurt içinde ve yurt dışında müşteriler ile paylaşılabilecektir. Bu kapsamda duguntvplus.com internet adresi sizin bilgilerinizle kampanyalar düzenleyebilir ve anketler yapabilir.

Üye olan müşterilerimiz istedikleri zaman reklam videolarını değiştirebilme hakkına sahiptirler. Üyeler duguntvplus.com sitesine verdikleri bilgiden sorumludurlar. Verilen bilgilerin yanlış bilgiler olması ve müşteri şikayetlerinden tamamen kendileri sorumludurlar. 

Üyelerimizin, bilgilerinin gizliliğinin korunması için şirketimiz teknolojik alt yapı önlemlerini almıştır. Üyelerimiz kişisel bilgilerin yanlış kullanılması ilgili tüm içerikleri firmamızdan talep etme hakkına sahiptirler.  Üyeler vermiş oldukları bilgilerin güncel ve doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Değişen bilgilerin mutlak suretle müşteri hizmetlerimize bildirilmesi gerekmektedir.

Bilgi paylaşımlarından sadece duguntvplus.com sitesine üye olan firmalar faydalanabilmektedir. Düğün Tv Plus sitemiz ve buna bağlı olan şirketimiz tüzel Kombin Medya Radyo ve Televizyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. istediği zaman sözleşmeyi fesih etme hakkına sahiptir. Düğün Tv Plus üyelerinden aldığı bilgileri müşterileri ile paylaşmak zorundadır. Düğün Tv Plus internet ortamında oluşabilecek aksaklıklar, bilgisayar hataları, teknolojik yetersizlikler, virüsler ve casus yazılımlardan sorumlu tutulamaz. Düğün Tv Plus üyelerden gelecek video ve bilgileri değiştirme hakkına sahiptir. Yasa dışı reklamlara yer vermek zorunda değildir. Düğün Tv Plus sisteminde oluşan sistem aksaklıklarından sorumlu tutulamaz. Tamamen teknolojik alt yapı sıkıntılarından kaynaklandığı bilinmelidir.

Kullanıcı yorumlarının yayınlanıp yayınlanmayacağı konusundaki inisiyatif tamamen duguntvplus.com sitesine aittir. 

Üyeler verdikleri kişisel verilerin tamamen kendi hür iradeleri dahilinde verdiklerini kabul ve taahhüt ederler. İkinci ve üçüncü kişilere aktaramazlar. Bu konudaki sorumluluk tamamen kendilerine aittir. 

Üyeler, verilen bilgilerin çalıntı olmaması, pornografi veya çıplaklık içermemesi, virüs veya herhangi bir programa zarar verecek programlama özelliği içermemesi ilkelerini kabul etmişlerdir. duguntvplus.com sitesindeki bilgilerin kopyalanması ve paylaşılması kesinlikle yasaktır. Yazılım ve arayüze müdahalede bulunulması, virüs ve casus programlarla müdahale edilmesi kesinlikle yasaktır ve suçtur. 

Mücbir sebep; doğal afet, isyan, savaş, grev, lokavt, telekomünikasyon altyapısından kaynaklanan arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil tarafın makul kontrolü haricinde gerçekleşen olaylar olarak yorumlanacaktır. Mücbir sebep süresince tarafların edimleri askıya alınır. Mücbir sebebin bir aydan uzun sürmesi halinde işbu sözleşme hakları ifa edilemeyen tarafça feshedilebilecektir.

İşbu sözleşme ve sözleşmenin "Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme" ve onay metni ile bildirilen koşullar kullanıcı tarafından sözleşmenin okunup kabul edilmesi ile karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girer.

Bu sözleşme Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Sözleşmeye aykırı durumlarda duguntvplus.com tek taraflı olarak sözleşmeyi fesih etme hakkına sahiptir. 

İş bu sözleşme Düğün Tv Plus (Kombin Medya Radyo ve Televizyon Yapımcılık Tesktil ve San Tic Ltd. Şti.) ile üyeler arasında imza altına alınmaktadır. Reklam veren üyeler sözleşmeyi okuyup reklamları sitede yayınlandıktan sonra şartları kabul ve taahhüt etmiş olurlar. 

İş bu sözleşme taraflarca okunmuş ve imza altına alınmış olup aksi beyanda  Türkiye Cumhuriyeti kanunları tabidir ve mahkemeler ile icra daireleri yetkili tayin edilir.

duguntvplus.com

KOMBİN MEDYA RADYO VE TELEVİZYON YAPIMCILIK TEKSTİL SAN VE TİC LTD. ŞTİ.

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı 5760529676

Üye Sözleşme metnini yukarıdaki pdf formatını tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tüm sayfalarını imzaladıktan sonra tarafımıza kargolamanız gerekmektedir.  Son sayfadaki üye iş yeri kısmına şirket kaşesi mutlaka basılmalıdır. Üyelerimizden kargo ücreti talep edilmemektedir. 

bottom of page